Wydarzenia

30-lecie chóru Alla camera

Dziś (04.06.2017) swoje 30-lecie obchodzi zaprzyjaźniony z nami chór Alla camera z Grudziądza. Podczas jubileuszowego koncertu Emilia Czekała na ręce dyrygenta, Mateusza Iwanowskiego, w imieniu całej orkiestry złożyła życzenia dalszej tak wspaniałej muzycznej podróży - wywodzącej się z przyjaźni i pasji! Współpracowaliśmy przy wielu projektach, tworzyliśmy wspólnie piękne koncerty, dzieliliśmy niepowtarzalne dźwięki. Dziękujemy!!!

Chór Alla camera powstał 30 lat temu z inicjatywy Anny Janosz, obecnej dyrektor Centrum Kultury w Grudziądzu, która przez wiele lat z sukcesami przygotowywała swój zespół do konkursów i różnorakich koncertów: oratoryjnych, rockowych, jazzowych. Nasza orkiestra brała udział w wielu z nich: wspólnie przeżyliśmy niejeden koncert noworoczny czy wielkopostny, a także tworzyliśmy nowe projekty, specjalnie uszyte naszą bydgosko-grudziądzką miarą!

Publiczność wzruszała się w programie "Miłość ci wszystko wybaczy", wybuchała śmiechem podczas jubileuszowego spektaklu chóru "Nie kochać w taką noc to grzech", przenosiła się w inny czas podczas sentymentalnej podróży do "Cafe Bodo". Warto wspomnieć, że członkowie chóru zawsze z olbrzymim entuzjazmem podejmują nowe wyzwania, a na scenie niejednokrotnie nie tylko śpiewają, ale także tańczą, wcielają się w różnorakie role.

Cieszy nas ta długoletnia, wspaniała współpraca oparta na przyjaźni - mamy nadzieję na jeszcze więcej!

Miłość ci wszystko wybaczy

 

Nie kochać w taką noc to grzech

 

Cafe Bodo